• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

همکاری با مجله آموزشی آلفا ​​

اگر شما تصمیم گرفته اید که به تیم مجله آموزشی آلفا بپیوندید ، برای اینکه با خیال آسوده کارتون رو جلو ببرید بهتره همراه ما باشید تا فرایند ثبت نام تا کسب در آمد در مجله آموزشی آلفا را فرا بگیرید

ثبت نام​​

ابتدا فرم ثبت نام را پر کنید و عضو این خانواده بزرگ آموزشی شوید.خواهشمند است تمامی فیلد هارا به صورت صحیح پر کنید.

درخواست ارتقا پنل کاربری​​

به مجله آموزشی آلفا خوش آمدید ، حال پس از ثبت نام باید مدارک خود را جهت تایید صلاحیت برای آموزش در وب سایت آلفا مگ آپلود کنید ، سپس از قسمت : پیشخوان > ارتقاء پنل کاربری به سطح مدرس  پس از بارگزاری ویدیو پیش نمایش دوره ، درخواست ارتقاء پنل کاربری را ارسال کنید.

پخش ویدئو

فراگیری ساخت ویدئو های آموزشی

تبریک ! پس از تایید و ارتقا پنل کاربری شما ، به سطح مدرس ، میتوانید این ویدئو آموزشی کار با نرم افزار  Camtasia  را مشاهده کرده و به راحتی یک ویدئو آموزشی تهیه کنید .

نکته: در صورتی که می توانید با هر نرم افزار دیگری یک ویدئو آموزشی با کیفیت به همراه حجم پایین تولید کنید نیازی به فراگیری این آموزش ندارید.(ما پیشنهاد میکنیم آموزش را مشاهده کنید)

آموزش ایجاد دوره در پنل کاربری

خسته نباشید ! بعد از سپری نمودن چند ساعت زمان  جهت تهیه ویدوئو و متن های آموزشی ، حال وقت آن فرا رسیده است تا اولین دوره خود را ایجاد کرده و شاهد استقبال دانشجویان سراسر کشور شوید ، با مشاهده این ویدئو فرا خواهید گرفت که به شکل یک دوره را در پنل کاربری خود ایجاد کرده و به نمایش بگذارید ، با آلفا مگ همراه باشید….

پخش ویدئو

دریافت کمیسیون

خدا قوت مدرس عزیز آلفا مگ ، با یاری و حضور شما ما توانسته ایم محیطی را ایجاد کنیم تا هر کسی در هر مقطعی بتواند فرا گیرد و آموزش دهد و شما بدون شک یکی از بهترین مدرسان ما خواهید بود ، حال وقت دریافت مزد زحمات  شماست.شما هر دوره ای را که تولید و در سایت آلفا قرار میدهید یک نوع سرمایه گذاری کرده اید و با بلا رفتن فروش دوره های شما در آمد ماهیانه قابل توجهی خواهید داشت ، درصد کمیسیون هر دوره متناسب با کیفیت دوره و سطح مهارت شما بین ۷۰ الی ۹۰ درصد می باشد.

طراحی شده توسط آلفا دولوپر
X